נעים להכיר.          .Nice meeting you

shutterstock_411311221 (1).jpg

הי!

שמי רוני, פתחתי את ConnectWix בשנת 2016 מתוך תשוקה ואהבה לעיצוב דיגיטאלי והעברת מסרים באמצעים ויזואלים ומאז זו גם ההתמחות שלי.

את האתרים אני בונה ומעצבת ב WIX ולא מזמן הפכתי להיות WIX PARTNER. מה שאומר, קיום שיחות על בסיס שבועי עם WIX NEW YORK לקבלת הכלים הכי חמים ומקצועיים בכדי לתת את המענה הטוב ביותר בעולם ה WEB עם WIX ולא רק. בין היתר, בונה ומעצבת מצגות תדמיתיות עבור לקוחות אשר מעוניינים להעביר רעיון באופן ויזואלי ויצירתי ובונה יחד עם הלקוח את המיתוג או הרעיון התדמיתי המתאים עבורו.

ConnectWix מצטרפת לחברת Connect אותה פתחתי בשנת 1996 כחברת הדרכה והטמעה למערכות מידע בשוק הפיננסים והביטוח. בתקופה זו החלו ארגונים לעבוד עם מערכות ההפעלה Windows והושקו 3 מוצרי Office: מעבד התמלילים Word, עיצוב המצגות PowerPoint ותוכנת גיליונות האלקטרוניים Excel. את מוצרי Microsoft Office אנחנו מכירים מאז שנולדו.

שנים רבות הדרכנו, הטמענו תמכנו באלפי משתמשים, בעשרות גרסאות ומוצרים נוספים עבור משתמשי הקצה. עם הזמן הפכנו להיות ספק הדרכה מוביל של מיקרוסופט ישראל, והרחבנו את הפעילות להטמעת מערכות מידע נוספות, לא רק בשוק הביטוח והפיננסים בארץ.

אני מקפידה לאפיין את הפרויקטים מתוך חשיבה מעמיקה וחתירה למטרות הלקוח בדגש על איתור קהלי היעד הקיימים והפוטנציאליים ומתאימה עבורו את הטכנולוגיה, התוכן והעיצוב הנכון שיתמוך במטרתו באתר העסק ובכלי המדיה המגוונים.

 

להפתעתי גיליתי שמרבית הלקוחות שאני פוגשת, עסוקים בתפעול העסק ואינם משקיעים מחשבה על נראות העסק שלהם.

 

או במילים אחרות:

משקיעים אנרגיה בחטיבת עצים ביער, עם סכין לא מושחז...

היום זה כבר מוכח:

75% מהעסקים הקטנים והבינוניים נראים רק במדיה הדיגיטלית. אז... איך אתם נראים?